Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Výsledky anket

1.září 2022  |   Administrátor  |  

Výsledky XVIII. ročníku ankety (šk. rok 19/20)

Školní rok 2019/20 byl mimořádným školním rokem - ankety nebyly vyhlášeny.

Výsledky XVII. ročníku ankety (šk. rok 18/19)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkMarek Pražienka, Rozálie Karlíková, Denisa Buřičová1.C, 1.B
2. ročníkElena Mladenova2.C
3. ročníkKateřina Mudrová, Adéla Kosťová3.B
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoJan Vodička2.A (volejbal) reprezentant ČR
2. místoEliška Podrazilová2.C (veslování) reprezentantka ČR
3. místoNikoleta Jíchová3.A (atletika) reprezentantka ČR

Výsledky XVI. ročníku ankety (šk. rok 17/18)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkJitka Zástěrová, Elena Mladenova1.C, 1.B
2. ročníkAdéla Kosťová2.B
3. ročníkAnna Jandová, Karolína Bakuncová, Tereza Mervardová,
Natálie Hniličková, Petr Martínek
3.B, 3.B, 3.C
3.C, 3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAnna Dušková3.B (Krasobruslení), repr. ČR
2. místoNikoleta Jíchová2.A (Atletika), repr. ČR
3. místoJiří Toman2.C (Volejbal), repr. ČR

Výsledky XV. ročníku ankety (šk. rok 16/17)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkAdéla Kosťová1.B
2. ročníkPetr Martínek, Anna Jandová, Karolína Bakuncová2.D, 2.B, 2.B
3. ročníkKateřina Průšová, Helena Hesounová3.D, 3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoVeronika Voráčková3.A (Basketbal), repr. ČR
2. místoMatyáš Džavaronok1.A (Volejbal), repr. ČR
3. místoTereza Muselová2.C (Plavání), repr. ČR

Výsledky XIV. ročníku ankety (šk. rok 15/16)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkPetr Martínek1.D
2. ročníkKateřina Průšová2.D
3. ročníkKarolína Zelenková3.B
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAnna Dušková1.B (Krasobruslení)
2. místoVeronika Šípová2.A (Basketbal)
3. místoMarkéta Krejzlová2.C (Kick box)

Výsledky XIII. ročníku ankety (šk. rok 14/15)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkHelena Hesounová1.D
2. ročníkLukáš Koruňák2.C
3. ročníkAneta Požárová3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoJan Kisiala2.A (Atletika - Slávia Praha)
2. místoAlena Benešová2.A (Plavání - USK Praha)
3. místoAlex Král2.C (Fotbal - Slávia Praha)

Výsledky XII. ročníku ankety (šk. rok 13/14)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkLukáš Koruňák 1.C
2. ročníkKristýna Hubatková2.C
3. ročníkGabriela Josefusová3.A
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoMichaela Mlejnková3.A (Volejbal - Olymp Praha)
2. místoTereza Škvorová2.D (Veslování - Bohemians Praha)
3. místoDaniel Menšík3.D (Slack line, Speed line)

Výsledky XI. ročníku ankety (šk. rok 12/13)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkKateřina Kružíková1.D
2. ročníkKryštof Havlík2.D
3. ročníkBarbora Pilátová3.A
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoJan Micka3.A (Plavání - USK Praha)
2. místoJan Kubeš3.A (Atletika - Dukla Praha)
3. místoJan Galabov2.C (Volejbal - ČZU Praha)

Výsledky X. ročníku ankety (šk. rok 11/12)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkJakub Bezděk1.C
2. ročníkBarbora Pilátová2.A
3. ročníkHelena Korbová3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoJan Micka2.A (Plavání - USK Praha)
2. místoTomáš Kyzlink2.A (Basketbal - USK Praha)
3. místoMichal Finger3.C (Volejbal - ČZU Praha)

Výsledky IX. ročníku ankety (šk. rok 10/11)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkBarbora Kykalová1.D
2. ročníkHelena Korbová2.D
3. ročníkPavla Káchová3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAndrea Kossanyiová3.A (Volejbal)
2. místoJan Micka1.A (Plavání)
3. místoMichaela Nejedlová3.C (Atletika)

Výsledky VIII. ročníku ankety (šk. rok 09/10)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkHelena Korbová1.D
2. ročníkPavla Káchová2.E
3. ročníkBarbora Šebková3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAndrea Kossanyiová2.A (Volejbal)
2. místoTomáš Vyoral2.A (Basketbal)
3. místoAnna Hrudková1.A (Atletika)

Výsledky VII. ročníku ankety (šk. rok 08/09)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkPavla Káchová1.E
2. ročníkBarbora Šebková2.D
3. ročníkHana Janototová3.Ap
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoTomáš Satoranský2.A (Baketbal)
2. místoVeronika Dostálová2.A (Atletika)
3. místoOndřej Kohout, Milan Ryska in memoriam3.Aa (Basketbal)

Výsledky VI. ročníku ankety (šk. rok 07/08)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkBarbora Šebková1.D
2. ročníkHana Rodová2.D
3. ročníkBarbora Lipertová 3.D, Tereza Štroufová 3.D
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoKateřina Elhotová3.A (Baketbal)
2. místoJan Morávek3.B (Fotbal)
3. místoTomáš Satoranský1.A (Basketbal)

Výsledky V. ročníku ankety (šk. rok 06/07)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkHana Janotová1.D
2. ročníkPetra Hodačová2.C
3. ročníkJan Kohout3.C
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoKateřina Elhotová2.A (Baketbal)
2. místoJan Carda2.A (Atletika)
3. místoJan Morávek2.B (Fotbal)

Výsledky IV. ročníku ankety (šk. rok 05/06)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkAdéla Živná
2. ročníkJan Kohout
3. ročníkJana Nývltová
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAneta Havlíčková1.r (Baketbal)
2. místoFilip Dvořák2.r (Kanoistika)
3. místoRobert Kufa3.r (Volejbal)

Výsledky III. ročníku ankety (šk. rok 04/05)

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkJan Kohout
2. ročníkJan Světlík
3. ročníkJakub Kozel
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoAneta Havlíčková 3.r (Volejbal)
2. místoLenka Jarošová 3.r (Plavání)
3. místoPavel Hemmy 3.r (Basketbal)

Výsledky II. ročníku ankety (šk. rok 03/04)

kategorie "NEJLEPŠÍ STUDENT ROČNÍKU" nominováno 42 studentů školy kategorie "NEJLEPŠÍ SPORTOVEC" nominováno 29 studentů školy

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkMartin Hladík
2. ročníkJan Kopecký
3. ročníkJana Bártová
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoTomáš Verner3.r (Krasobruslení)
2. místoBarbora Sýkorová2.r (Taekwondo)
3. místoPavel Hemmy2.r (Basketbal)

Výsledky I. ročníku ankety (šk. rok 02/03)

kategorie "NEJLEPŠÍ STUDENT" nominováno 28 studentů školy kategorie "NEJLEPŠÍ SPORTOVEC" nominováno 26 studentů školy

Kategorie "Nejlepší student ročníku"
1. ročníkMarkéta Smrčková1.r
2. ročníkAndrea Janáčková3.r
3. ročníkSergej Karel2.r
Kategorie "Nejlepší sportovec"
1. místoTomáš Verner2.r (Krasobruslení)
2. místoBarbora Sýkorová1.r (Taekwondo)
3. místoJan Pokorný3.r (Volejbal)

Mohlo by vás zajímat

15.května 2024

Výsledky přijímacích zkoušek pro školní rok 2024/25

Obor: 79-41-K/41 Gymnázium

Obor: 79-42-K/42 Gymnázium se sportovní přípravou - atletika

Obor: 79-42-K/42 Gymnázium se sportovní přípravou - basketbal

Obor: 79-42-K/42 Gymnázium se sportovní přípravou - plavání

Obor: 79-42-K/42 Gymnázium se sportovní přípravou - volejbal

Kalendář akcí

Dnes je 30. května 2024
a svátek má Ferdinand.

Informace o škole

Základní informace

Název školy:Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337
Adresa:Přípotoční 1337/1a, Praha 10, 101 00
IČ:61385379
Ředitel školy:Mgr. Roman Vlček
E-mail:info@gsgpraha.cz
Web:https://www.gsgpraha.cz
ISDS:6svyfyt
Zřizovatel:Hlavní město Praha

Telefonní kontakty

Ředitel:(+420) 267 199 415
Kancelář:(+420) 267 199 425
Jídelna:(+420) 267 199 499

E-mailové kontakty

Ředitel:vlcek@gsgpraha.cz
Kancelář:info@gsgpraha.cz
Jídelna:jidelna@gsgpraha.cz

Mapa

Mapa