Výsledky anket

Výsledky XVI. ročníku ankety (šk. rok 17/18)

20.07 2018  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Jitka Zástěrová, Elena Mladenova 1.C, 1.B
2. ročník Adéla Kosťová 2.B                            
3. ročník Anna Jandová, Karolína Bakuncová, Tereza Mervardová,
Natálie Hniličková, Petr Martínek
3.B, 3.B, 3.C
3.C, 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Anna Dušková 3.B (Krasobruslení), repr. ČR
2. místo Nikoleta Jíchová 2.A (Atletika), repr. ČR
3. místo Jiří Toman 2.C (Volejbal), repr. ČR

Výsledky XV. ročníku ankety (šk. rok 16/17)

11.07 2017  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Adéla Kosťová 1.B
2. ročník Petr Martínek, Anna Jandová, Karolína Bakuncová 2.D, 2.B, 2.B                            
3. ročník Kateřina Průšová, Helena Hesounová 3.D, 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Veronika Voráčková 3.A (Basketbal), repr. ČR
2. místo Matyáš Džavaronok 1.A (Volejbal), repr. ČR
3. místo Tereza Muselová 2.C (Plavání), repr. ČR

Výsledky XIV. ročníku ankety (šk. rok 15/16)

07.07 2016  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Petr Martínek 1.D
2. ročník Kateřina Průšová 2.D
3. ročník Karolína Zelenková 3.B

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Anna Dušková 1.B (Krasobruslení)
2. místo Veronika Šípová 2.A (Basketbal)
3. místo Markéta Krejzlová 2.C (Kick box)

Výsledky XIII. ročníku ankety (šk. rok 14/15)

13.07 2015  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Helena Hesounová 1.D
2. ročník Lukáš Koruňák 2.C
3. ročník Aneta Požárová 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Jan Kisiala 2.A (Atletika - Slávia Praha)
2. místo Alena Benešová 2.A (Plavání - USK Praha)
3. místo Alex Král 2.C (Fotbal - Slávia Praha)

Výsledky XII. ročníku ankety (šk. rok 13/14)

01.07 2014  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Lukáš Koruňák 1.C
2. ročník Kristýna Hubatková 2.C
3. ročník Gabriela Josefusová 3.A

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Michaela Mlejnková 3.A (Volejbal - Olymp Praha)
2. místo Tereza Škvorová 2.D (Veslování - Bohemians Praha)
3. místo Daniel Menšík 3.D (Slack line, Speed line)

Výsledky XI. ročníku ankety (šk. rok 12/13)

02.07 2013  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Kateřina Kružíková 1.D
2. ročník Kryštof Havlík 2.D
3. ročník Barbora Pilátová 3.A

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Jan Micka 3.A (Plavání - USK Praha)
2. místo Jan Kubeš 3.A (Atletika - Dukla Praha)
3. místo Jan Galabov 2.C (Volejbal - ČZU Praha)

Výsledky X. ročníku ankety (šk. rok 11/12)

25.02 2013  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Jakub Bezděk 1.C
2. ročník Barbora Pilátová 2.A
3. ročník Helena Korbová 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Jan Micka 2.A (Plavání - USK Praha)
2. místo Tomáš Kyzlink 2.A (Basketbal - USK Praha)
3. místo Michal Finger 3.C (Volejbal - ČZU Praha)

Výsledky IX.ročníku ankety (šk. rok 10/11)

12.12 2010  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Barbora Kykalová 1.D
2. ročník Helena Korbová 2.D
3. ročník Pavla Káchová 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Andrea Kossanyiová 3.A (Volejbal)
2. místo Jan Micka 1.A (Plavání)
3. místo Michaela Nejedlová 3.C (Atletika)

 

Výsledky VIII.ročníku ankety (šk. rok 09/10)

12.12 2009  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Helena Korbová 1.D
2. ročník Pavla Káchová 2.E
3. ročník Barbora Šebková 3.D

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Andrea Kossanyiová 2.A (Volejbal)
2. místo Tomáš Vyoral 2.A (Basketbal)
3. místo Anna Hrudková 1.A (Atletika)

 

Výsledky VII.ročníku ankety (šk. rok 08/09)

12.12 2008  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Pavla Káchová 1.E
2. ročník Barbora Šebková 2.D
3. ročník Hana Janototová 3.Ap

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Tomáš Satoranský 2.A (Baketbal)
2. místo Veronika Dostálová 2.A (Atletika)
3. místo Ondřej Kohout, Milan Ryska in memoriam 3.Aa (Basketbal)

Výsledky VI.ročníku ankety (šk. rok 07/08)

12.12 2007  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Barbora Šebková 1.D
2. ročník Hana Rodová 2.D
3. ročník Barbora Lipertová 3.D, Tereza Štroufová 3.D  

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Kateřina Elhotová 3.A (Baketbal)
2. místo Jan Morávek 3.B (Fotbal)
3. místo Tomáš Satoranský 1.A (Basketbal)

Výsledky V.ročníku ankety (šk. rok 06/07)

12.12 2006  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Hana Janotová 1.D
2. ročník Petra Hodačová 2.C
3. ročník Jan Kohout 3.C

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Kateřina Elhotová 2.A (Baketbal)
2. místo Jan Carda 2.A (Atletika)
3. místo Jan Morávek 2.B (Fotbal)

Výsledky IV.ročníku ankety (šk. rok 05/06)

12.12 2005  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Adéla Živná  
2. ročník Jan Kohout  
3. ročník Jana Nývltová  

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Aneta Havlíčková 1.r (Baketbal)
2. místo Filip Dvořák 2.r (Kanoistika)
3. místo Robert Kufa 3.r (Volejbal)

Výsledky III.ročníku ankety (šk. rok 04/05)

12.12 2004  |  Výsledky anket

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Jan Kohout  
2. ročník Jan Světlík  
3. ročník Jakub Kozel  

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Aneta Havlíčková  3.r (Volejbal)
2. místo Lenka Jarošová  3.r (Plavání)
3. místo Pavel Hemmy  3.r (Basketbal)

Výsledky II.ročníku ankety (šk. rok 03/04)

12.12 2003  |  Výsledky anket

kategorie "NEJLEPŠÍ STUDENT ROČNÍKU" nominováno 42 studentů školy kategorie "NEJLEPŠÍ SPORTOVEC" nominováno 29 studentů školy

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Martin Hladík  
2. ročník Jan Kopecký  
3. ročník Jana Bártová  

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Tomáš Verner 3.r (Krasobruslení)
2. místo Barbora Sýkorová 2.r (Taekwondo)
3. místo Pavel Hemmy 2.r (Basketbal)

Výsledky I.ročníku ankety (šk. rok 02/03)

12.12 2002  |  Výsledky anket

kategorie "NEJLEPŠÍ STUDENT" nominováno 28 studentů školy kategorie "NEJLEPŠÍ SPORTOVEC" nominováno 26 studentů školy

Kategorie "Nejlepší student ročníku"

1. ročník Markéta Smrčková 1.r
2. ročník Andrea Janáčková 3.r
3. ročník Sergej Karel 2.r

Kategorie "Nejlepší sportovec"

1. místo Tomáš Verner 2.r (Krasobruslení)
2. místo Barbora Sýkorová 1.r (Taekwondo)
3. místo Jan Pokorný 3.r (Volejbal)